| andreea_7821 a întrebat:

Iubiti animalele?
Care este animalul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Cosmin1561 a răspuns:

Da, iubesc animalele, dar nu toate. Anumite animale (cum ar fi urechelnita) nu are rol in viata. In special cainii, dar nu orice fel de caine. Cei care sunt vagabonzi (adica au stapan, dar umbla hai-hui fara stapan) nu imi plac deloc. Eu am un caine ciobanesc german, si pot spune ca este animalul care mi l-am dorit mereu :X

11 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Toate aminalele au ceva aparte si frumoase love struck
dar in special mie imi plac pisicile, e adevarat ca ele nu fac prea multe lucruri dar eu tot le iubesc love struck

| KaterinaPetrova a răspuns:

Mie imi plac cateii in special shar-peii si rottweileriibig grinbig grinbig grin vreau si eu unullcrying(( insa sunt cam scumpi sigh asta e.si probabil si greu de intretinut

| shadybaby a răspuns:

Da, pisicile. Nu e adevarat cu nu sunt fideli sau nu fac destule lucruri. Eu majoritatea timpului liber mi`l petrec cu ei, mai ales ca sunt micuti, si nu as spune ca nu fac multe sau nu invata multe, totul tine de educatie si rabdare.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Da iubesc animalele.
Eu nu pot alege intre animale... le iubesc pe toate. Nu pot alege.Pana si sarpele are un rol in viata si tantarii si toate animalele, desi unele nu arata bine si nu sunt dragalase tot nu le pot dispretui

| Alyra a răspuns:

Da,iubesc enorm de mult animalele. love struck Câteodată mai mult decât pe oameni.
Animalul meu preferat este pisica. love struck Ador totul la pisici.batting eyelashes Păcat că nu am şi eu una. sad

| Andu_7395 a răspuns:

Pisica, nu poate fi dresata => un respect de sine mai mare decat al unui caine.

| HurremSultan a răspuns:

Buna!

Da,iubesc animalele in special catelul happy picica no simpatizez pentru ca e hoata astepta sa moara stapunul mai repede ca sa ii ia macare.Pe desupra lasa par si tot parul il inhalm noi si ne imbalnavin.Pa,pa wave (funda?)

| RockLegend a răspuns:

Da le ador enorm :X

paai nu stiu imi plac pisicutele ca sunt dragalase

dar imi plac si animalele veninoase ca sunt mai cool cool

deci daca intreaba cineva, mie imi place tzantzarul veninoswinking

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Yessss
cainele
mi se pare cel mai fidel si credioncios prieten

| Raluka98 a răspuns:

Iubesc animalele foarte mult. Cainele este animalul meu preferat, dar si pisica.