| AvalohAlyn a întrebat:

Iubiti animalele? Sincer

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la cerlove struck

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se zice ca cine iubeste copiii, iubeste si animalutele, asa ca am si una si alta...deci da.
O zi frumoasa sa aihappy

| AlinaOneDirection a răspuns:

Da, iubesc animalele!

| Chαяtreux a răspuns:

Daaa, imi plac foarte mult.

| ramona0506 a răspuns:

Nu, eu le ador.

| drogh a răspuns:

Nu toate. Dar preferata mea este pisica. De ce? Pentru că este nobilă, se spală mereu(deci ţine la curăţenia ei), este elegantă şi întotdeauna dulce prin acel,, Miau''. Recunosc, că mereu hoaţă, dar asta e altă povestelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati-va la Earthlings si o sa va dati seama ca ceea ce faceti nu se numeste "iubim animalele".
faptul ca aveti un pet in casa nu inseamna ca il iubiti, ci ca il chinuiti.
va place friptura? nu va puteti dezlipi de orice produs din carne? hm... oare chiar iubiti animalele?

| maria89nic a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te dracu cu raspunsurile tale de ****.O chinui tu pe mata.De unde stii ca nu imi iubesc animalul? Pe strada ar fi avut o viata mai buna?

| gingergirl1 a răspuns:

Normal ca da! Ele au sufletul mai bun decat oamenii!happy

| Hevnoraak a răspuns:

În general da, îmi plac pisicile dar nu prea suport câinii.

| buffa a răspuns:

Daca sincer nu iubesc animalele...dar cel mai tare urasc cîinii.
dar de ce dai asa intrebare?

| Okami23 a răspuns:

Da, uneori le prefer mai mult ca pe oameni

| ghostbusters a răspuns:

Da

| Pişcoţica a răspuns:

Da. Sunt suflete, ca şi noi!

| Adelina16 a răspuns:

Foarte mult. Am 2 pisicute(un motan si o pisica).

| food23 a răspuns:

Uneori mi se par chiar enervante. dar sunt si adorabile

| yoa23na a răspuns:

Bineinteles.de ce nu?

| Leo28 a răspuns:

Bineinteles,De ce nu le-am iubi.