| Tigruta a întrebat:

Iubiti toate animalele da sau nu... imi spuneti si mie ce animale iubiti?

Răspuns Câştigător
| ClaraLove a răspuns:

Mie imi plac pisicile si caini.

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Imi plac toti puii mici de animale domestice si avem acasa caini pe care ii iubim foarte mult.

| Malvina24 a răspuns:

Toate animalele trebuie iubite si ocotite! si ele fac parte din lumea asta si au si ele suflet ca si noi, simt si ele durerea! nu merita lovite, chinuite, etc!

| hamsterx a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult hamsterii :X [dupa cum spune si numele meusmug] imi mai plac pisicile foarte mult, canarii si cateii. imi plac sa zicem aproape toate animalele. dar tie?

| octavianpas a răspuns:

Iepuri, iezi, pisici, catei, porcusori de guineea, adica tot ce este mic.

| martha a răspuns:

Nu-mi plac reptilele, in rest le-ador pe toate!

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Imi plac mai toate animalele. Dar ador cainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisiciile :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sufar eu animalele, ma enerveaza deoarece ajung sa tin atat de mult la ele, incat dupa ce mor imi revin foarte greu si sufar mult. Nu am mai avut un animal de casa de mult timp, dar daca ar fi sa aleg, toate sunt dragute, dar cu conditia sa le vad la altiiwinking.

| maria12345678910 a răspuns:

Toate animalele, au un rol special care ne ajuta, si de aceea ar trebui ca fiecare sa fie iubit si protejat.eu sunt de acord cu malvynutza2

| anaya21 a răspuns:

Imi plac in general toate animalele, dar mai mult cand sunt mici. Dar cel mai mult si mai mult iubesc pisicile, am 2 pisici pe care le iubesc foarte mult si ele ma iubesc pe mine.big grin