| coxx a întrebat:

La cate zile se cheama medicul veterinar pentru un control, dupa ce a nascut femela?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.idetalii.ro/articole/cum-sa-ingrijiti-o-catelusa-care-abia-fatat

E bine sa chemi veterinarul a doua zi după "naștere" pentru a verifica dacă totul a decurs fără probleme.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Cat mai curind, chiar de adoua zi, daca totul a decurs normal si puisorii sunt ingrijiti de femela, atunci nu va mai trebui chemat medicul decat atunci cand trebuie vaccinati.Vei stabili impreuna cu acesta urmatoarea vizita. Felicitari

| EnergyForFun a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa il chemi cami dupa 2 saptamani sa nu fie prea agresiva femela. Funda big grin?