| keytlayn a întrebat:

La hamsterii i pot pune si jucarii de pisici un soricel( sa-i tina companie) Biluta...etc.

2 răspunsuri:
| CristiAndrei a răspuns:

De ce nu bagi direct pisica, se vor intelege de minune laughing

| MiiaMicutsa a răspuns:

Eu zic sa ii incerci sa ii ti tu companie. sa te joci cu el. sa ii iei biluta pentru a face sport prin casa :d eu am un hamster de 1 an si ceva il am de cand era pui cand era mic il scoateam din cusca pentru a ma juca cu el acum s`a imblanzit si il las sa se joace prin casa cu diferite lucruri se ascunde tot timpul sub perna si este foarte activ :d deci parerea mea e sa ii acorzi mai mult timp tu decat diferite jucarii :d sper ca am fost d folos fundita?love struck