| anonim_4396 a întrebat:

La youtube cand dau sa imi arate un videoclip pe tot ecranu se face totul alb ce sa fac? adica vreau sa il vad pe tot ecranu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari-> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

2 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si mie tot asa imi arata dar depinde pe ce ma uit. De ex eu stau pe Google Chrome si imi arata alb dar cand intru in Mozila imi arata videoclipul. Nu stiu de ce.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Ai facut uh ceva de iti apare alb prima data cand ai intrat pe youtube sh ai dat full screen tot alb iti apare?