| TheBrownEye a întrebat:

Ma ajutati va rog sa gasesc un nume de SaintBernard (mascul)?

Răspuns Câştigător
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Betthoven(e si un film cu un caine saint bernard pe care il chema asa)

Bern
Aron
Adam
Atlas
Atlantis
Apollo
Alpha
Beggar
Arthur
Bishop
Bingo
Barton
Barney
Beau
Amigo
Blake
Bear
Casey
Lesy
Colt
Casper
Chaplin
Clive
Columbo
Dante
Donald
Doogie
Edward
Figaro
Frog
Ferdinand
Galileo
Grizzly
Gun
Goofy
Google
Gassie
Happy
Hero(e potrivit fiindca aceasta specie de caini sunt salvatori)
Hugo
Hercule
Joker
Jerry
Junior
Killer
Leo
Lucky
Lion
Lover
Macho
Mozart
Monster
Murphy
Napoleon
Ozy
Omar
Oscar
Oliver
Patrick
Picasso
Phoenix
Pluto
Pepsi
Poker
Rudolph
Scooby
ScoobyDoo
Simpson
Shooter
Sprite
Sherlock
Sinclair
Snooker
Snoopy
Snoop
Spike
Sport
Smokey
Snooze
Trouble
Whisky
Walter

Sper sati ajungawinking! FundAa?

7 răspunsuri:
| mihaitudor973 a răspuns:

Puffy. ").
Cauta pe net. Sunt sute de nume de caini. Sau alege numele impreuna cu el.

| Anduuu a răspuns:

Harry! Asa il cheama si pe cutzelu meu!

| Kennysa a răspuns:

Un nume poti alege vazand comportamentul lui,daca e jucaus ii poti spune Toy,dar avand in vedere ca e mare nu cred ca va trebui sa alegi un nume"dulceag" il poti numi Tedy si ii gasesti si un diminutiv in caz ca vrei sa il alinti ex:Bruno(Bruny, Brunytza, Brunysor)etc.Mult succes!

| claudiax27y a răspuns:

Eu am o saint bernard-a si o cheama hera pe sotul ei oscar

| andrea_4474 a răspuns:

Ron,Rony,Rover,Campion,Black,Betthoven,Brow,Beverly,BEN,Wmy,Wmo,WF.Rav,Raf,ROLL,Anivac,Carrol,zen,Zoren...

| TheBrownEye explică:

Imi place numele Betthoven, dar fratele meu spune ca la toti caini de rasa Saint-Bernard se numesc asa.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa