| dulcica480 a întrebat:

Ma plictisesc.Imi spuneti ce sa fac in afara de jocuri pe pc su pe telefon.

Răspuns Câştigător
| pufoshenia24 a răspuns:

Fa o activitate care sa nu te plictiseasca. uitate la tv. la ceva comic. iti recomand ( daca vrei ) sa te uiti pe youtube la satana cartoons. sunt super. sau ceva mai amuzant. mai stai cu prietenii mai schimbati o vorba. nu stiu. papakisswinking

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Citeste,spalati parul, fa-ti unghiile.Suna un prieten,iesi in oras la o inghetata,scrie o scrisoare( pe hartie),coace o prajitura,picteaza ceva dragut,fa ordine in sertare,spala cainele(daca ai unul!),da cu crema toti pantofii din casa, apoi lustruieste-i, dormi, uita-te pe pereti, gandeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca este vremea frumoasa,iesi pe afara,plimba-te cu prietenii,mergi la un sic sau la o cafea, raspunde la intrebari aici pe site, citeste ceva, dormi, vizioneaza ceva interesant la tv.
Te pup!

| BubbleWhitee a răspuns:

Sa dansezi,sa desenezi,compune ceva,citeste,canta[daca ai voce], uita-te la tv, uita-te pe reviste, sari coarda, fa ceva...laughing

| dulcica480 explică:

Esti nebun?

| cristina24 a răspuns:

Daca tot te plictisesti poti citi o carte. crede-ma si eu eram in aceeasi situatie ca si tine. am incercat cartea Minunea de R.J. Palacio si nu m-am mai plictisit. daca vrei sa o incerci comandati-o de aici: http://www.editura-art.ro/carte/minunea. sper ca te-am ajutat