| axiuta a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa aduc un catel din harghita in alba iulia? va rog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plec miercuri din buc la cluj. Teoretic as putea trece prin com.Vanatori via Sighisoara, iar pe drumul de intoarcere catre Bucuresti as putea sa o iau prin Alba Iulia via Sibiu(o sa fie in aceeasi zi). Problema e ca nu stiu de unde esti tu ca sa ne intalnim undeva prin zona pe la Sighisoara sau Brasov desi cred ca e cam departe. Contacteaza-ma pe privat daca te intereseaza varianta mea.

| tanaseandreea a răspuns:

laughing pune-i un gps si da-i drumul poate ajunge singur! tongue