| Bubble_7593 a întrebat:

Mai am putini bani pe Lady Popular adica 5 $ si abia seara la 21:50 mi se termina cursu de bucatar? Pot sa fac ceva sa castig $$. Am prieten si am si casa inchiriatatongue

5 răspunsuri:
| KittiBăă a răspuns:

Salut! Cred ca te pot ajuta la intrebare.
Pai ca sa faci bani poti sa faci de la:
sectiunea 1.prieten 50$
sectiunea 2.jocuri -conecteaza punctele, razuieste. etc 10-40$
sectiunea 3. voturi 30$
sectiunea 4.(daca ai nivelul 5) provocari pe $ (depinde de statusurile tale:fericire, slujba, sanatate)
te sfatuiesc:paraseste casa ca daca nu ai minim 25$ pe zi vei ramane in datorie!
Succes!
si sarbatori fericite
Pa' pa!:*

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu il termin la 21:05 da la jocuri si fa jocurile care dau bani cum ar fi razuieste de la 10 - 40 dolari
si diamantele unde scrie diamante in dreapta langa arata un diamant si langa arata un diamant cu doua -> dai acolo iti apare o pag ca daca nai 13 ani ma rog dai da si dupa aia schimbi cate diamante vrei funta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai usor cu hack laughing

| Krisstyna a răspuns:

Poti sa te mai duci la Optiuni, e langa Clasamente sus si de acolo dai pe Vot, intri pe linkurile acelea de la butoane, si faci 30$. Sunt putini dar sunt buni cand nu mai ai de unde luawinking

| Krisstyna a răspuns:

@anonim poate ca este mai usor dar in ultima vreme s-au verificat conturile, si se da ban pe IP foarte usorwinking Care joaca Lady popular daca vreti sa va pastrati conturile respectati regulamentul.