| Angie12 a întrebat:

Mai exista alte rase de pisici in afara de:
Orientala, Laperm, Exotic, Korat, Javaneza, Oricat, Devon Rex, Egipteana Mau, Burmeza, Chartreux, Colorpoint Shorthair, Cornish Rex, American Wirhair, Balineza, Birmaneza, Bombay, Bengaleza, Abisiniana, Bobtail americana, Ameican Shorthair, Bobtail Japoneza, British Shorthair, American Curl?

1 răspuns:
| Patry a răspuns:

Mai este Persana AlbA, Angora Turceasca, Albastra de Rusia. Cate ai zis tu acolo nu fac nici un sfert din toate.