| vlad1000 a întrebat:

Maine imi iau un catel si nu stiu ce nume sa ii pun
daca ma ajutati funda+vot

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Rex,pufi,toto,bobi,max.
gasesti multe nume aici:
http://www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php

9 răspunsuri:
| Catalin_8375 a răspuns:

Depinde ce rasa e dake pitbull il pui tasha. daca e rodwiller il pui rex daca e boxer il pui boxi si daca e fata il pui lesicawinking

| vlad1000 explică:

E bison

| LeonarddStylezz a răspuns:

Eu zic sa-i pui numele Boby.Este un nume de caine inteligent, ascultator dar totodata vigilent. Funda+Vot?;-)

| nerutapamperuta99 a răspuns:

Rex, nera, pufi etc!winking

| LOkk12 a răspuns:

Poti sa-l numesti koki:pe

| mistermov a răspuns:

Pai depinde dc e fata sau baiat. pune-i catelului numele careti place tie.

| Crystynyk1 a răspuns:

Daca e fatabig grinaisy,Lola,Girl,Fiona,Grace,Nyko,Pretty,Pufa,Princess,
Daca e baiat:Scooby,Boy,Willy,Wolf,Ted,Tedy,Rexy,Scot,Senior,Ranger,Peanuts,Ox,Oxy,Orez, Sprite, Nick etc... FUNDAA?

| MissAvocado a răspuns:

Pe bichonita surorii mele o cheama Tasha, pe a mea o sa o cheme Sophie. alte nume care imi plac; tedy, rusty, sasha, sashta, mounty, toby, toto, derek, lola, milli, lilly, tina, foxie, goldie

| funxoxo a răspuns:

Fata:
lucHi,sopHi,lori,linda,lisa,lesy,ella,fetita,channel,tasha,kacy,picHi,maycy

baiat:
lord,rex,max,ares,boy,micHi,scot,wolf