| rockaholic a întrebat:

Maine sunt de serviciu pe scoala, si stam 6 ore si jumatate... ce as putea sa fac ca sa nu ma plictisesc?big grin

14 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Daca esti baiat fa la.ba

| Shinen a răspuns:

Sa iti iei telefonul mobil si sa te joci.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai nu stiuhh`
Iati niste reviste sa citesti:
Bravo, popcorn, integrame, rebusuri
Iati telu cu jocuri
Iati niste jocuri la tine daca` ai happy
Iati telefonul si asculti muzica,
Poti sa-ti iei niste materiale si sa-ti faci un jurnal laughing)
Poti face un oracol sau sa completezi chiar unul

Naa
Fundaaaaaaa`?
Pleaseeeee`; x; x;; x; x; x; x;; x
plusss cas primaaa blushingblushingblushing

| unknownn a răspuns:

Citeste o carte/revista/ziarul...

| zooooza a răspuns:

Joaca-te cu papusi, da cu matura prin holul scolii laughing Scuze.Citeste o carte, deseneaza, invata...

| zooooza a răspuns:

Eu zic sa iti faci temele de acasa ca daca te cheama un prfesor sa ii arati tema ce faci?

| adry_4721 a răspuns:

Pai ai putea sa joci carti(daca nu esti singur binenteles), ai putea sa sa iti faci temele asa nu le faci acasa, ai putea sa iti iei un joc cu tine sau un mp3(daca ai asa asculti muzica), ai putea sa chiami pe cineva cu tine (daca poti sa inviti pe cineva), fa cea ce iti place tie cel mai mult si nu te vrei plictisi, ok? paaaalove struck sper sa te ajute sfaturile mele.kiss

| Gizăz a răspuns:

Citeşte o carte sau ascultă muzică la căşti.

| rockaholic explică:

Nu ma cheama si nici nu mai avem teme ca doar mai sunt 2 zile de scoala oh go on

| alexa007 a răspuns:

Sa desenezi, sa asculti muzica, sa vorbesti la telefon, sa scrii versuri sau o poveste, sa citesti(daca nu-ti plac cartile poti citii reviste)

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa asculti muzica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as sfatui sa desenezi, sau sa compui o poezie ceva asemanator.

| Boniboon a răspuns:

Eu cand sunt de servici imi iau mp4-ulsi telefonul.Ascult muzica, ma joc, bla bla.

| andrei95 a răspuns:

Ia-ti un telefon joacate pe el asculata muzica plimba-te pe hol nu prea ai ce face pentru mine este o plictiseala totala