| Simon_Darius_1999 a întrebat:

Mare parte din categoria hobbies and pets este cuprinsa de de intrebari despre perusi, porumbei, pisici, caini, beta si porcusori de guinea dar ma gandeam sa pun o intrebare mai diferitabig grinaca ar fi sa aveti un animal exotic(cu licenta) ce aimal ati vrea.Dau funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Un tigru big grin Da-ti seama sa mergi cu el pe strada, toti tiganii ar fi cu nasu' pe jos! laughing

| Lumy2802 a răspuns:

Un elefant! Iti dai seama sa mergi cu el pe drum! ar fi WOW! pupici! :*