| AvalohAlyn a întrebat:

Mi-am cumparat un papagal nimfa pana la urma. Spuneti-mi nume frumoase de papagal, de baiat iar eu o sa aleg un nume.Multumesc

12 răspunsuri:
| ByMine a răspuns:

Printii,Bob,Fredy( laughing ), Ed astea imi plac mie thinking

| qwertyu76 a răspuns:

Coco, papagalelul meu asa se numeste

| IoanaKarina23 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa ii pui un nume care se potriveste cu personalitatea luiwinking

| DeathAngel1 a răspuns:

Rochie
coco
roco

| TheBlueDragon a răspuns:

Fredy,Rockie

| MrSoapte a răspuns:

Rico!

| Ramona000 a răspuns:

Coco,paco,billy,max,tomy,lulu,angel,rikky funda?

| Oreste a răspuns:

Salut! Uite cum facem, eu iti propun o lista de nume si tu alegi unul ok?
Gogoloi
Mitache
Darmon
Fane
Sica
Victor
etc

| Wokez a răspuns:

Paco

| Lowraaa a răspuns:

Si eu ma avut un papagal si i-am pus numele Rocko, dar poti incerca si Coco, Edy, Pepito, pApi, Angry, Lilo Kiwi, Mikcie

| sMoKeandrei a răspuns:

Riki

| HDSeer a răspuns:

BLU. Siu.
Kloe. Riki.
Frey. Greedy.
Paffy!