| RoxanaDenisa a întrebat:

Mi-am facut si eu ieri un site de animale, destul de bun, de pe parerea mea. Are deja vizitatori, are cautare google.

http://cuteanimals.forumer.ro/forum

3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Este forum, plus ca e pe subdomeniu, asta urasc cel mai mult ca practic daca iti faci un site de succes si reusesti sa ai trafic pe el, le faci lor reclama plus ca suna urat, era altfel fara acel "forumer" ^^, frumos insa.

| RoxanaDenisa explică (pentru kaTTsu):

Mie imi place cum este. In curand o sa cumpar prin sms acel nume personalizat si o sa fie cu totul altceva.

| ops a răspuns:

Da.E frumos