| xKathrinexD a întrebat:

Mi-am lua astazi un pui de Yorkshier Terrier. Are doar 6 saptamani si as vrea sa stiu cum ma pot juca cu el. Este micut, deci nu cred ca ma pot juca cu el cu mingea sau altceva pentru ca de abia alerga, zburda si el cat de cat. Dau funda dupa ce incerc!

5 răspunsuri:
| Hasz a răspuns:

Ia-l in brate, alinta-l mangaiel.Nu stiu gandeste-te ce iar place

| lovelolipop a răspuns:

Imi poti spune si mie de unde l-ai luat si cat ai dat pe el te rog frumos?!

| xKathrinexD explică (pentru lovelolipop):

Mama are o prietena veterinar care are niste clienti cu niste pui de Yorkshire Terrier. Am dat pe unul 300 RON. Vezi ca au 6 saptamani si sunt baieti.

| lovelolipop a răspuns (pentru xKathrinexD):

Multumesc mult! Daca e voi reveni sa iti spun daca il iau.

| lovelolipop a răspuns:

Imi poti spune si mie de eunde l-ai luat si cat ai dat pe, te rog frumos?!