| alexandra_6462 a întrebat:

Mi-am luat si eu un dihor alb si miroase urat, as dori sa stiu si eu cat costa o operatie la glanda pentru el? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| roxana4825 a răspuns:

Va costa 15 lei::d

2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Probabil raspund cam tarziu dar... mai bine acum decat niciodata xD
Am si eu unul alb mascul tongue de 6 luni si jumatate xD
vreau sa iti spun ca din pacate nu poti scapa de mirosul lui... in special daca e mascul happy mirosul pielii si a blanii e mirosul lui specific si nu poate fi indepartat xD extirparea glandelor rezolva doar mirosurile pe care le elimina atunci cand e nervos sau speriat happy Sterilizarea cica ar mai reduce din miros, dar nu cred xD oricum trebuie sterilizat + vaccinul anti turbare si cel anti jigodie happy pe toate astea + extirparea glandelor le poti face la Crystal Vet daca esti din bucuresti... exact langa animax de pe iancului tongue
Succes!

| Oktavian a răspuns:

Intreaba chirurgii si iti vor spune!