| melisa0607 a întrebat:

Mi-am luat un Bichon Frise. Unde sa il invat sa-si faca nevoiile, in casa (ii iau un fel de covoras-pampers care absoarbe urina si nu miroase) sau afara:? Eu aproape toata ziua nu stau cu el deoarece ma duc la scoala de la 8 A.M.-15 P.M.

Răspuns Câştigător
| Letheya a răspuns:

Daca sta cineva acasa in timpul zilei mai bine il scoti afara. Daca e mereu singur invatal sa faca intr-un anumit loc sau sa se tina pana cand il poate scoate cineva afara.