| BUJOR a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva rau.Motanul meu Miky ma adora si se dadea pe langa mine dar acum nu ma mai baga in seama.Nu cred ca e doar pentru ca a crescut fiindca la fel facea si cand era pui. Ce as putea face? Il hranesc zilnic si ma joc cu el dar nu mai vrea decat sa stea cu fratii si surorile lui. Oare este o etapa a vietii unui motan sau s-a plictisit de mine?

1 răspuns:
| Zoelinda a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stai nu numai cu el ci si cu fratii si surorile lui, poate asa merge