| yuukary a întrebat:

Miercuri ma duc sa imi iau un pui de pisoi persan si nu stiu ce nume da ii dau... vreo idee?

Răspuns Câştigător
| simpledanny a răspuns:

Pai ai putea sa ii pui in functie de culoare:Whity,Blacky etc...
O alta varianta ar fi sa ii pui numele dupa comportamentul lui:daca este mai lenes spune-i "lazy".
Ii poti pune nume si dupa jucaria preferata a lui.
Sau pur si simplu un nume care iti vine in minte:Ghemotoc,Pisi,Miti, Mitu, Puiu, Kitty, Kimmy etc...

14 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! da, Pepsy, ce spui?

| ThEEmperoR a răspuns:

Prince of Persia (POP), Chet Persia

| yuukary explică:

Auziti scuze e fata pisicuta nu pisoias

| sema a răspuns:

Darius

| kNifeR a răspuns:

Depinde... mascul sau femela? la mascul Iasi da freddy si la femela molly big grin:X

| Niiiicu a răspuns:

Buna poti sa-i spui kittyhappy

| Charmant a răspuns:

Hmm mi-a venit o idee incearca Shaka sau Sasha

| Ella3133 a răspuns:

Kitty
Puffy
cezarine

| Theaxniz a răspuns:

Da-i chiar numele asta Persan nume frumos parerea mea si de regehappy

| Klews a răspuns:

Heii big grin Sunt pasionata de pisici si ti-as da cateva sugestii: Milky, Sissy, Pep, Peppy, Cleo. Angel, Aphoritte, Peticuta :3, Nefertiti, Puffy.

| Ioanadulcik a răspuns:

Micky asa o cheama pe pisicuta mea

| Kinus12 a răspuns:

Garfield.Asa se cheama si motanul meu, si e si el persan.Garfield e numele potrivit!

| WR104 a răspuns:

Persiana

| xTemafy42 a răspuns:

Missy