| anonim_4396 a întrebat:

Motanul meu nu mai mananca mancarea lui. ( pe care i-o dadeam intotdeauna) a inceput sa manance cate putin. nu cred ca e bolnav. dar poate nu ii mai place mancarea. voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| hamham_1461 a răspuns:

Nu nu este asta cauza el creste iar pe masura ce creste isi schmba pofta mancarii nu mai mananca mult daca vrei i-o poti schimba. funda please nevoie!

| myxolaryy a răspuns:

Da sigur nicu catelusa mea nu mai manca dar i-am shimbat mancarea si acum o manca pe toata da deci schimba papica lui