| Ax3ll a întrebat:

Multi stiu jocul - Pandanda!
Am o intrebare. multi se fac elite. gratuit. aica printr-un truc sa spun asa. nu platesc bani adevarati.
Imi puteti spune si mie trucul? Adica cum ma fac elite member fara sa platesc bani.

Dau funda! Mersi anticipat. happy

Am pus la categoria - Hobbies. ca altceva asemanator nu am vazut!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti baiat sau fata? Eu fata, dar in fine, nu merge, dar tu de unde stii? ca nu merge asa tea pacalit cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robironix5 fara elite asa am vazut si eu fac eii un truc de se fac cu elite fara sa platesca banii adevarati si vreau si eu sa il stiu sa fiu cu elite

| antantonio88 a răspuns:

Unele bloguri primesc coduri de elite de la creatorul Pandanda, sau le cumpara.Acele bloguri posteaza codurile, iar cine le apuca, ELITE! Funda plsss

| Ax3ll explică:

Sunt baiat happy!

Nu m-a pacalit nimeni, am vazut cum se face, pur si simplu trebuie sa bagi un cod. nu dau detalii, dar trebuie foarte multe incercari, un coleg a reusit. Eram de fata. Vreau alte metode mult mai usoare