| JackandJohnny a întrebat:

Niste vecini au o catea din rasa husky si acum are pui si vreau sa-mi iau si eu unul, problema ar fi ca puii nu prea seamana cu cei pe care i-am vazut pe google pentru ca tatal lor este un maidanez laughing sa-mi iau sau nu? big grin

2 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Da! Ia-ti.Fiecare caine are ceva special care ne bucura si new face sa zambim. Orice caine este inteligent si jucaus si, are multe calitati speciale pe care alta rasa nu le are! Deci nu uita orice caine aduce un zambet pe fetele noastre, si daca tie iti plac si iti e drag de iei...ia-ti! E alegerea ta si daca iti plac mult ia-ti! Bafta!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă îți plac câinii și îi iubești, atunci nu contează dacă sunt de rasă ori nu. Oricum ar fi vei avea un tovarăș mai credincios decât omul, gata să se joace cu tine oricând, gata să-ți aline supărarea, gata să te apere.
Ia-ți unul, dacă îți plac, chestia asta cu rasele sunt fițe. Câinele te iubește oricum, nu se uită dacă ești alb sau negru...
Uite-i pe ai noștri http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/