| anonim_4396 a întrebat:

Nu e o intrebare...este...o discutie intre sot si sotie...noapteabig grin

Costica…dormi? dormi?
-…. soacra`mea.
-Costica!
-Ce? E 5?
-Nu…e 2
-Douaaa…mmmm
-costicaa!
-Mmm…Ce?
-…Nimic…Am vrut sa vad daca dormi…
-Dooorm…
-Eee…dormi, dormi…Vroiam sa’ti spun ceva. Dar daca dormi, dormi!
-Ce e? Spune’mi acum!
-Nimic…ma gandeam ca noi ne iubim foarte mult…
-Ihii
-Avem noroc ca ne avem unul pe altul!
-Mdea…
-Am visat ca nu eram maritata cu tine, eram maritata cu altcineva…
-Cu cine?
-Cu un sarpe.
-Cand ai visat, ca vad ca de dormit, nu dormi!
-Eee, nu pot sa dorm, ca am dormit dupa masa!
-Si acu’ce faci?
-Nimic! Stau si ma gandesc la noi doi.
-N’ai putea sa te gandesti numai la tine si sa ma lasi pe mine sa dorm?
-Dormi, dormi, dormi, dormi linistit!
(sforaituri)
-Costicaa
-Iiiimmm?
-Nici nu stii ce placere am cand te vad dormind asa linistit, langa mine.
-Atunci de ce nu taci, ca sa ai o placere?
-Tu ai putea sa dormi in paturi separate?
-Ntzz…numai in unul.
-Nu glumi, ca intreb serios! Tu intr-un pat si eu intr-un pat! Ai putea sa dormi?
-Daca m-ai lasaaa….
-Eu n-as putea! Sa n-ai cu cine sa schimbi o vorba...cand dormi…
-Sigur…Hai sa dormim…
-Mai bine sa citesc vreo doua pagini…te deranjeaza?
(sforaituri)
-Costica!
-Aaa?
-Cartea asta am citit-o?
-Ihiii…ai citit-o.
-Alta n-am!
-N-ai citit-o!
-Cine-i mai mare, conte sau viconte?
-Mdea
-Da’asta de ce vroia s’o omoare pe miladi?
-Daca nu’l lasa sa doarma…. E ceasul doua, draga
-Cum ma sa fie doua? E trei!
-Trei?!?!?! Aaaaaaaauuuu…
-Ei, poti sa dorm! N-ai grija, te scol eu la cinci.
-Ihiii
-Costica, ti-a iesit un fir alb!
-De-adineaori.
-Da’eu te iubesc tot ca in prima zi!
-Ihiii
-Tu ma iubesti tot asa?
-Ihiii
-Daca cineva te-ar scula noaptea si te-ar pune sa te duci noaptea undeva pentru mine, te-ai duce?
-Ihiii
-Unde te-ai duce?
-Undeva… sa dooorm…
-Hai dormi! Gata!
-Mersi.
(sforaituri)
-Costica! Costicaaaa!
-Hapci hapci hapci
-Nu te speria, eu sunt!
-Asa, asa, asa…
-Cum oare dorm caii in picioare?
-Ete dorm saracii!
-Barza doarme intr-un picior. Tu ai putea?
-Eu nu pot nici culcat.
-Aaa…de ce nu iei ceva?
-Un retevei
-Am citit undeva ca liliecii dorm 15 minute, bufnitele dorm 30 de minute si soparlele 45 de minute.
-Toata lumea doarme, numai eu nu pot sa dorm.
-Da` omu` cat doarme?
-Depinde de nevasta.
-Eee…cand e mic, omul doarme mai mult?
-Pana se insoara…
-Costica?
-Ihiii…. Ce mai vrei? Ce mai vrei? E trei noaptea!
-Cum sa fie 3? E 4!
-Ooo…4?! Aaa.
-Ei, hai dormi, dormi mai repede ca acusi trebuie sa te scoli.
-Ihiii…
-E adevarat ca daca esti prea obosit nu poti sa dormi?
-Nu exista!
-Eee…asa a scris unul in magazin.
-Mananca si el o paine.
-Stii ca Stelica a divortat?
-TACI!
-Stii ce face acum?
-Doarme!
-nuuu…E paznic de noapte la o frabrica de ceasuri desteptatoare!
Costica…Ce e aia pulpa de fructe?
-Ihiii?
-Pulpa de fructe?
-Mmm.Mere, pere…
-Doar atat?
-Prune, mere.
-Cu samburi?
-Samburii doorm!
-Din samburi de caise nu se face pulpa de fructe?
-Se face pe dracu`! Ce-I cu tine, femeie?
-Daca nu pot sa dorm, Costica!
-Hai da-te jos din pat si fa-mi un ceai!
-Oooo…ce om fara suflet!
-Eu?
-Da. Ma scoli in puterea noptii sa-ti fac de mancare.
(se aude cocosul)
- Iete al naibii cocos cum scoala oamenii .Eu maine il taï!
-Mda, da` eu ce fac?!

11 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Foarteeee tare!laughingDar ce stresanta e!laughing

| SweetCandy a răspuns:

He he he... m-a nenorocit ellena cu "costica dormi'rolling on the floor
da o stiam, e amuzantabig grin

| Ellena a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=b2H6TXkRR9M
ce coincidenta ca gasesc asta aici:)):))de cateva zile folosesc multe expresii din cele de mai sus, de cand am ascultat "Costica, Dormi?", e foarte tare:)). te bine dispune:x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaa.si eu il stresez pe prietenul meu cu asta.cand vrea sa doarma si eu nu potbig grin. dar acum nu e langa mine ca sa ikl stresezbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-as da cu ceva in cap daca mi-ar face asa. poate asa o fac sa "Adoarma".nu as rezista...sa imi puna atatea intrebari...de ce tocmai noaptea?big grinlaughing... da e amuzanta...mereu rad cand o ascult... voi ce ati face daca ati avea un/o asa sot/sotie?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 luna? cred ca daca fac asa .ma intorc acasa inca din noaptea nuntiilaughing)...nu rezista 1 lunabig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eiiii...si acum dragii/dragele mele... a venit mos ene pe la mine.sa ma ia la o plimbare...va pupacesc.si ne auzim.cand ma intorc de la "plimbare"... aveti grija de voi...noapte bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati..."noapte buna"big grin..mosul asta m-a luat prea tare...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda straight face
O stiu de pe youtube
Mai tare este sa o asculti
by zui

| Kandy a răspuns:

Buna glumalaughingprea tarerolling on the floor m-am amuzat ca lumeabig grin te pupkisskisskisskiss

| Anca_1481 a răspuns:

O stiu laughingrolling on the floor mereu rad cand o ascult laughinge super tarelaughing ma face sa zambeschappyindiferent de situatiebig grin si ma face sa ma gandesc " daca eu voi face asa noapte in pat cand ma voi marita cat va rezista sotul meu?smug pun pariu ca dupa o luna ma intorc la mama acasa"laughingrolling on the floor