| CrazyName a întrebat:

Nu mai e mult si incep clasa a IIV-a si nu stiu cum sa fac sa-mi pastrez reputatia de fata rea. CE sa mai fac sa-mi pastrez reputatia?

17 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Vrei sa iti pastrezi reputatia de fata rea si stricata la motoras? Continua cu atitudinea asta si n-o sa-ti fie greu. Nu te intrista, tu faci parte din noua generatie. Tara isi pune speranta in voi, viitorul e sumbru! happy

| Fartie a răspuns:

Sparge geamuri, bate baietii, comenteaza la profesori, fumeaza in ora, libeste absorbante pe tablawinking fii creativa Funda?

| Dumnezău a răspuns:

Daca si chizdarcile de 9 ani o ard gen "man don't diss ma street cred, biatch, yolo, swag, mofo" e clar.Eu iti sugerez sa cauti niste stromeleag proaspat, daca nu ti-e himenul mai stramt decat nara de iepure nou-nascut, poa' gasesti si un vagabond par excellence de 11-12 ani.Am uitat sa mentionez ca esti penibila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe clasa a III-a sau cum zici tu, IIV rolling on the floor), vrei sa fi o fata rea? Nu-i vad rostul. Adica unde vrei sa ajungi cu reputatia asta? Tu nu vrei sa ai prieteni si sa fi o eleva cuminte si ascultatoare? La un moment dat, le vei face probleme parintilor tai, si se vor supara rau pe tine. Nu cred ca ai vrea asta... Momentan tine-te de invatat, iar mai apoi, cand mai cresti, poti face ce vrei tu.

| GregHouse a răspuns:

Pai in primul rand sa nu mai folosesti cifre romane, ca le omori. Sper doar c-ai vrut sa zici a IV-a si ai gresit la tastat, si nu a III-a.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Loool laughing)))) Mdeci. Mai intai invata sa scrii apoi sa iti vezi de reputatie. Clasa a 3a in cifre romane nu se scrie "IIV" se scrie III. Apoi sunt curioasa cum ai ajuns sa ai reputatie de fata rea. De obicei fetele rele din clasele mici sunt cele mai proaste, mai slabe, mai neascultatoare. Mdeci bravo pentru reputatie. Ori te-ai luat la bataie cu una si i-ai rupt dintii de esti numita fata rea laughing)? Continua tot asa, lumea si asa are nevoie de oameni pentru muncile de jos happy

| IndescribableChild a răspuns:

Ce clasa treci?laughing

| CrazyName explică:

Intru in clasa a treia

| oxxy05 a răspuns:

Esti nebuna mama... daca ai fii soramea te-as bate de ti-ar urla apa in cap! Cand o sa fii mai mare o sa ajungi vai de capul tau, dar e problema ta si a parintilor ca nu au stiut sa te educe...Scuza-ma dar am dreptate happy

| justroro a răspuns:

laughingdeci tu in clasa a treia vrei sa fi fata rea. Te uiti prea mult la Disney channel.

| powerofasmile a răspuns:

Esti proasta, SI penibila. Pe bune ma, clasa a IIV-a?!

| ingerashmyk a răspuns:

Daca vrei sa ai o reputatie rea trage chiulul comenteazale profesorilor pleaca de la orele deschise vorbeste in ora

| MinAh21 a răspuns:

Ok, daca tie iti place sa fii o bad girl, hai sa iti dau cateva sfaturi:
1. Fii o fata rea, dar nu te comporta ca o fitoasa, gen, sa iti dai aere cu oricine si sa te comporti de parca toata lumea e a ta.
2. Hainele conteaza. Daca nu iti place sa fii feminina, cu atat mai bine pentru reputatie. Poti opta pentru hanorace largi si blugi stramti, atunci cand e frig, si de asemenea, tricouri largi si lungi, care sa acopere fundul, cu pantaloni pana la genunchi, daca vi se permite la scoala, sau pur si simplu blugi colorati, stii tu, gen, albastru, verde, chiar si negru, galben, totul depinde de gustul tau. Poti sa iti mai iei si tricouri cu mesaje, gen: I like bad boys, sau, Don`t mess with me, sau chestii pe gustul tau.
3. Fii gen: "I`m a bad girl, but I`m nice.". Comporta-te distant, dar totusi politicos cu ceilalti. Spune: Da-te mai incolo, sau, Vreau sa trec, sau chiar si Da-te din calea mea, in unele cazuri big grin. In nici un caz, Da-te ba la o parte, sau Tu nu vezi ca vreau sa trec?! Misca! Dar astea sunt doar exemple.
Sper sa te descurci. Si apropo, cu tot cu atitudinea de bad girl, sa inveti totusi bine, pentru ca notele conteaza mai mult decat reputatia de multe ori, asta doar in cazul in care nu o sa devii o mare tocilara sau fraierahee hee. Sper ca intelegi ce vreau sa zic. Oricum, sper ca te-am ajutat! :*

| criss38 a răspuns:

Fi cum ai fost si pana acum. Fi dura cu toti

| AmyAmaliaNebunikah112 a răspuns:

Deja ai ajuns celebra cu intreabarea acesta pe facebook! Uite linkul mai jos
http://www.facebook.com/? ref=logo#!/photo.php?fbid=391372737595701&set=a.389050344494607.93508.295474533852189&type=1&theater

| AntoniaDamn a răspuns:

Uite. nu as prea intelege rostul de ati patra reputatia de "fata rea" adica tu chiar vrei asta? chiar esti asa? sau asa vrei sa apari in fata altora? trebuie sa te gandesti si la asta prima oara pentru ca " Fata rea" pot insemna mai multe lucruri adica Curva, ca ai impresii si fite sau pur si simplu bad girl care vorbeste la sictir. pai atunci ce pot spune cand incepi scoala punete singura in banca si spune ca n-ai nevoie de o colega sau de un coleg ai nevoie de un loc liber unde sa iti pui geanta sau a-ti intizi picioarele. sau cand stai pe telefon poti incepe sa razi de una singura si daca se uita cineva la tine ii raspunzi drept " NEINTERESANT acum mutati privirea" sau fi sefa clasei pune-i pe toti sa te respecte. nu ma prea pricep in domeniile astea, dar creeaza-ti o imagine despre cum ai putea fi dar grija sa nu ajungi sa te considere lumea curva ca atunci chiar ti-ai stricat reputatia de tot. sper ca te-am ajutat cat de catbig grin funda?