| paranteză a întrebat:

Nu stiu ce hobby sa-mi fac.
Vreau sa ma apuc de chitara, bratari si colectionat.
Voi ce hobby aveti? Pareri

8 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

Anime si japonia...my life

| Woodenpints91 a răspuns:

Chitara (electrică/acustică),jocurile video,cărţile,berea, pescuitul...şi bineînţeles, statul degeaba sau încurcatul celor din jur.

http://www.wooden91.blogspot.com/

| MissxD a răspuns:

Primele 2 idei ale tale sunt geniale!
Poti colectiona postere de exemplu de la revista Popcorn.
Eu nu pot spune ca am un hobby anume

| 20thoughts a răspuns:

Al meu este muzica.Ti-o recomand si tie.Noroc!

| Wolfszeitt a răspuns:

Eu fac bratari si vreau sa ma apuc de chitara. Nu cred ca se pune si desenatul. laughing Daca iti plac toate 3 sigur iti gasesti timp pentru ele. big grin

| hkr a răspuns:

Informatiiicaa.love struck bine.si chitara.:p

| monstereye a răspuns:

Desenul si muzica si cititul a da si colectionez postere, iar Hobby-urile tale sunt geniale

| MyDyddy77 a răspuns:

Paii`. Eu cant la chitara.winkingHobby`ul meu este chitara. ador sa cant.batting eyelashes