| Mynnie a întrebat:

Nu stiu daca ati auzi vreodata de www.witchclub.ro. Este un site dedicat fanilor Witch si as vrea si eu sa ma inscriu. Imediat ce dau Inscriere imi apare o casuta si imi zice ca am deja cont. Stie cineva cum as pitea lua legatura cu unul dintre administratori? Va rog mult am incercat de foarte multe ori sa schimb nicknameul dar nimic. Va rog mult sa ma ajutati. Fundita categoric.

1 răspuns:
| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Poi o prietena de a ta s-a inregistrat de pe id tau straight face