| cocosnucifera a întrebat:

Oare ce de au fost aceste pisici abandonate? Au nevoie de stapan! Bucuresti

http://camara-cu-margele.blogspot.com/......ceput.html

Răspuns Câştigător
| Iahimder a răspuns:

Nu au gresit cu nimic, oamenii sunt de vina ca de obicei. Uita ca sunt oameni, uita ca tot ceea ce fac are si un efect nu intotdeauna pozitiv, si mai ales dau dovada de nepasare. As fi vrut sa pot sa ajut mai mult insa in afara de raspandirea acestui mesaj nu cred ca pot face prea multe. Totusi sper ca ele sa isi gaseasca un camin primitor si sa fie iubite asa cum merita.