| Christyne a întrebat:

Ofera cineva spre adoptie(cu sau fara acte) un motanel pana in 2 luni?

4 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Bunicii mei au pisica gravida. Daca mai astepti maxim o luna sa fete si apoi pana va manca puiul singur, iti dau eu. Pisica e foarte draguta, e gri-albastruie, seamana cu cele de Rusia.
Ps: tot ce iti voi cere e o suma modica (1 leu)-e o superstitie, ca sa-ti traiasca- si sa-l ingrijesti si sa-l iubesti si sa pastram legatura sa-mi arati poze pe mess cum ''evolueaza'' juniorul.

| Black_Cherry a răspuns:

Http://www.adoptiipisici.ro/ uite aici pote gasesti. daca nu sigur poti gasi si pe strada un pui de motanel

| kidblue_9796 a răspuns:

Hy.am eu o pisicuta de 1 an in caz de te intereseaza.

| kai a răspuns:

Mergi pe site-urile cu oferte.