| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Pai tocmai am primit un porcusor de guineea :X si nu stiu ce nume sa ii pun thinking, am auzit de acele jucarii pentru ei. ce as putea sa ii fac sa nu se plictiseasca? Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| vladutik a răspuns:

S-ati dau un sfat mai cumpara unul
daca nu poate provoca schimbari in comportamentul porcusorului uitate mai mult pe acest site www.gemo.ro
funda?

2 răspunsuri:
| 21312gg a răspuns:

Ei nu se plictisesc in primul rand.trebuie doar sa aiba loc in cusca sau cutie depinde unde il ti tu.si ca nume daca e baiat pune-i fluffy si daca e fata elyhee hee

| Andre29Smile a răspuns:

Piki, Fluffy, Pinki,...