| Noname_6326 a întrebat:

Pasiunea mea e actoriahee hee adica de mica visez sa joc intr-un film etc.stiu ca pot sa fac liceul si facultatea de actorie. iar apoi. acum am 15 ani.nu exista castinguri ceva la care sa pot participathinking nu stiu si sa joc intr-o telenovela romaneasca de exbig grin.si ar mai fi si modabig grinst slaba inalta si toata lumea imi spune ca eu trebuie sa fiu fotomodel. dar cum sa ajung?thinkingbig grin stiu ca visez

4 răspunsuri:
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

E bine sa visezi
pentru modeling poti sa iti cauti o agentie ( mai multe pana gasesti ceva serios )

iar pentru actorie sunt cursuri gratuite ( platesti o taxa infima )

nu vei castiga prea multe la inceput ( doar experienta )
am un prieten ( in iasi, tot de aici sunt si eu ), a fost primit la actorie dar l'au luat sa joace in piese abia cand a intrat la primul an de facultate.

succes

mira
| mira a răspuns:

Spui ca visezi sa devii actrita. Dar talent ai? Cine ti l-a confirmat?

| Noname_6326 explică:

Piesele jucate la sclhee heetoata lumea imi spune ca trebuie sa fiu actrita sau modelbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu imi doresc sa fiu fotomodel sunt analta frumoasa am parul lung sunt slaba si toata lumea imi zice ca corpul meu este pentru fotomodel am 13 ani si am trecut clasa a 7 a