| dorykutza a întrebat:

Paste fericit TPU! Am un hamster de care peste 6 zile face 3 luni Se poate sa sughita? Adica il tot aud ca face HAC! Ar trebuii sa-mi fac probleme!

Mai stiti si alte jucarii (pentru. hamsteri) in afara de rotita(de alergat) si tubul (ala prin care merge )?

Dati cat mai multe detalii! Ms mult (anticipat)!

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

E posibil sa faca de la rumegus, incearca sa ii schimbi rumegusul podulet sau o casuta in care sa intre sau hamsteri mici de plus

| dorykutza explică (pentru FolkVld):

Pai eu ii schimb rumegusul in fiecate sambata ar trebui sa il schimb mai des? Daca da cat de des? Si cat de mult rumesus sa ii pun -mai mult de 2 degete -?
Ms mult si paste fericit!

2 răspunsuri:
| FolkVld a răspuns:

Nu mai mult de doua degete, iar daca el o sa faca asa in continuare nu e grav stai linistita il poti duce la un veterinar, cu mare placere, paste feritcit!