| anonim_4396 a întrebat:

Pe 17 ianuarie catelusa mi-a facut 5 catelusi. Vreau sa va intreb daca stiti cand le dau ochii la puisori? Dupa cat timp? Si am inteles ca vor avea culoarea albastra. Ea se schimba sau ramane asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2-3 săptămâni. Culoare ochilor se schimba

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Catelusilor li se deschid ochisorii intre 12-15 zile de la nastere. Culoarea lor se schimba.

| remus a răspuns:

Eu stiu dupa 9 zile, culoarea ochilor depinde de rasa, de obicei au culoare capruie, sa-ti traiasca puisorii! applause applause applause applause applause

| User a răspuns:

Cum adica, cand le dau ochii?:O S-au nascut fara ochi si le cresc dup'aia?!laughing Sau vrei sa spui "Cand li se vor deschide ochii"?

| andreyboss a răspuns:

Okisori le dau la 2 saptamani sau o luna depunde de rasa iar culoarea okilor va ramane dar nu cred ca albastri poate portocalii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai le dai ochii cand vrei tu, cand esti dispusa, cand consideri ca sunt si ei pregatiti. Trebuie neaparat sa te gandesti la aspectul psihologic al problemei: unii caini sunt pregatiti sa li se dea ochii mai devreme, altii mai tarziu - in functie de caracter.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scelerat. oh go on ma abtin sa comentez ceva oh go on se vede cat te duce bibilica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma lasi? oh go on

| bianka_7238 a răspuns:

Se vor deschide in circa 2 saptamani