| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site pot gasi un bichon, chihuahua sau york shire terrier la pret mic? de preferat 100 de roni.

3 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Poate de la 100euro in sus.

| αηee a răspuns:

Bichon ca un milion nu gasesti! eu am dat pe al meu 300 euro:p!

| ioana100 a răspuns:

Nu o gasesti nicaieri asa caini ieftini! nu inteleg un lucru,daca vreti un caine foarte ieftin sau gratis,de ce nu adoptati unul de la un adapost,daca nu-l adopta nimeni va fi eutanasiat(suntem in Romania),ei au mai multa nevoie de ajutor decat cei de rasa(ma refer la oamenii care nu vor sa dea bani asa multi pe caini de rasa),daca o sa gasesti un caine asa ieftin,o sa fie bolnav, aproape mort, tu o sa suferi mai mult! un chihuahua costa de la 600 de euro in sus, nimeni nu o sa-ti dea cu 100lei...
mult succes la cautat