| UnicornsAreLove a întrebat:

Pe club penguin este o misiune in care s-a stricat ceasul din centru.Imi puteti spune ce numar are misiunea? Sau ma puteti ajuta sa o fac?

4 răspunsuri:
| UnicornsAreLove explică:

Gata am facut-o era misiunea nr 7

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Ce trebuie sa fac ca n-am priceput

| imaduckbruh a răspuns:

Bine te ajut dar nu prea stiu asa s-o fac sti la ce ma refer ca nu prea o stiu perfecta daca vrei ti fac ceva si daca o termin iti spun bine

| smileface_6240 a răspuns:

Daca ai probleme la Club Penguin cu misiuni cauta pe You Tube si daca ai nevoie de pin sau ceva in genu cauta pe google la mimo777. Succes