| Mitzuu a întrebat:

Pe Miss Popularity(este sh pe iWin) sunt cu o fata. Baiatul viselor ei ii tipul "sunnyboy" pasionat de sporturi.Am vorbit cu el la scoala, dar apoi a mers la antrenament(acum sta pe terenul de fotbal) si nu ma lasa sa intru
Am mers de 3 zile la aerobic(scria ca castigi puncte la adidas[sport]) si tot nu ma lasastraight face
spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac, cat trebuie sa fac si cum sa ma imbrachappy
Cel ce spune toate sh merg are FUndoii^^kiss

2 răspunsuri:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Acum 3 ani, cand il jucam si eu tot acolo m-am blocat straight face

| Mitzuu explică:

Sa vedemlaughing