| EmoDoll a întrebat:

Pechinezi sub 1 an rezista afara pe timp de iarna?
Adica le-am pus o paturica si cred ca le tine cald
Am un pechinez de a luni si unu de 8 luni
Rezista pe vremea asta afara?
Funda

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Pai la meteo au zis ca noaptea sunt vreo -20 grade deci bietul de el o sa inghete de-adevaratelea. Am avut si noi vreo 3 catelusi de cateva luni la bloc si au murit inghetati, si nu era atat de frig cum e acum. Deci eu zic sa nu-i lasi afara.

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Seara nu cred mai ales daca e mic se poate inbolnavi eu zic mai bine sa-l ti in casa

| Andandut a răspuns:

Nu rezista, iti spun garantat, am patit-o si eu cu un catelus, chiar ieri a murit din cauza ca a inghetat...sad

| Bell10 a răspuns:

EU CRED ca va rezista si eu am avut, a mea a rezistat se juca si in zapada nu avea probleme, sper sa reziste si ai tai mult succes sa iti traiasca ^.^