| Givemeahug a întrebat:

Pentru cei care aveti caine la apartament: cat de greu este sa ingrijesti un caine?

Răspuns Câştigător
| pushtius1 a răspuns:

Este greu sa cresti orice fel de animal, dar nu este imposibil, foarte multi dintre noi detinem cel putin un animal. Eu unul stau la casa, si cu toate astea am tinut si pe cuti in casa si nu am avut probleme, conteaza foarte mult si spatiul sau rasa. Uite un site unde gasesti informatii utile despre cresterea unui caine la apartament http://animaledecompanie.info/......ament.html

2 răspunsuri:
| Andruskaaa a răspuns:

Foarte greu, insa nu te descuraja. Este o placere sa il duci afara, sa ii faci baie, sa ii dai mancare / apa, sa il pieptani si asa mai departe. Tatal meu la inceput nu a vrut sa imi cumpere un caine dar cu timpul s`a convins ca pot avea o asemenea responsabilitate. Nu iti face griji, nu e greu o data ce te obisnuiesti happy

| UtZza a răspuns:

Da e greu, trebuie sal dai afara si seara si dim. si i faci baie. sa ai grija de el. Si eu am caine. si am stat dup el... sa fac curat vreo saptamana si dup ma`m plictisit trebuie sa stai numai q ochii p el.laughing Fundabatting eyelashes.