| Dymytros a întrebat:

Pentru cei de lv 40-60 Metin2 RO Draco... am si eu un cont de lv 31 razboinic si as vrea sa ma creasca si pe mine cineva deoarece vreau sa-mi fac calul armat ( am medalii si lv5 la cal cam tot ce imi trebuie ) cine ma creste si pe mine dau funda si tot ce se poate pe aici si dau si obiecte pe metin2 pls pls pls!

6 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Ok da-mi contul, o sa cresc din distractie laughing. Dar da-l in privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont de lv 48, te cresc eu ma numesc criminalu96, baga id meu florin_mafia96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lv 61 un pot creste in afara de v2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAR, 100k intre 10kk is *&****
Phedre! asta e tot*****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cont pe gemin : nume : laurentiusefu1 parola: sefunumaru1
si parola de depozit e 123456 are cal lv3 si el e lv 30 pe gemini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da-mi mie contul laughing sa til cresc cu un cont de lv 90 Anonym