| lumy4u a întrebat:

.Pentru iubitorii de iepurasi! cine are iepuras acasa? ce simtiti pentru el/ea? cum il/o cheama? impartasiti cate cv despre el.cel mai frumos raspuns merita fundita! multumesc haterii sa se abtina!

3 răspunsuri:
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Nu mai am...am avut unul,pe nume Bulgaras,era un mic ghemotoc de blana,vanzatorul mi-a spus ca este de talie pitica,dar cand a crescut s-a facut ditamai iepurasul,il iubeam tare mult,il luam cu mine peste tot,ma jucam cu el,eram nedespartiti.A fost depistat de o boala foarte grava care putea duce din clipa in clipa la moarte, am fost tare suparata, dar din fericire a scapat, i-am stat alaturi mereu.Dar a trebuit sa il dau la curte la o ruda de familie deoarece nu puteam sa il mai tinem, mergeam la el zilnic aproape.Pana intr-o zi cand ruda aceea mi-a spus ca i-a dat drumul din cusca, a sarit gardul si nici ca s-a mai intors, de atunci nu am mai vrut un iepuras de frica sa nu creasca mare, eram mica cand l-am luat.Imi amitesc cu drag de el. Sper ca ti-a placut, succes!

| lumy4u explică (pentru AndreeutzaDeea):

sad

| AndreeutzaDeea a răspuns (pentru lumy4u):

Scuze,nu am vrut sa te intristez!