| Tomagiaro21 a întrebat:

Pentru toti expertii in domeniul Caini (Huskey) am sa le adresez o intrebare.
... Am mers odata la magazin pe strada cu el fara sa il inham si ca sa nu il calce o masina l-am pus intr-o ograda unde era o javra o corcitura, era un caine ceva mic. Ea acum are burta dar nu mare si se misca lent.
Si intrebarea este daca sa Puit sau daca este obeza ><
Va rog dati-mi cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Deci sa inteleg ca este o "ea". Daca se misca lent, are burta mai mare pe timp ce trece si doarme mult, cu siguranta are puii. Pentru linistea ta te poti duce la un veterinar.
Succes!winking