| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Peste 2 luni vreau sa castrez motanul pentru ca face urat prin casa astept sa faca un an dar ma intereseaza cam cat ar costa de exemplu in tg-jiu daca stiti care sunteti de prin gorj.Cam am vazut diverse preturi incepand de la 35 lei pana la 200 lei:O

Răspuns Câştigător
| irinuca a răspuns:

Salut,
In medie, castrarea unui motan e 70-100 de lei, depinde mult de cabinetul veterinar si de preturile pe care le practica. 200 de lei e prea mult.
Pentru mai multi pisoi se face reducere, dar la unul singur ma indoiesc.
Uite adresa unui cabinet veterinar din Gorj: http://www.infopagina.ro/cabinet-veterinar/targu-jiu/clinivet
Bafta!

5 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Wow eu am gasit in constanta NUMAI cu 200 lei mai ieftin nu tongue

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Si pentru ce funda? ca eu zic ce sa mananc azi si u imi raspunzi imi luai o pereche de blugi.Nare nici-o logica raspunsu tau eu am intrebat pretul castrarii nu unde sa ma duc da daca nai invatat bine sa citesti mai du-te cateva ore pe la scoala apoi vino sa da raspunsuri si sfaturi pe TPU

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Ieftin? 200? bavo se pare ca la tine nu e crizalaughingpentru me 2 mil e cevahee hee

| Șosețică a răspuns:

Pai cam asa costa de la 40 lei pana la 150 lei (nici chiar 200)
Depinde si la ce veterinar mergi, daca mergi la unul de nu stiu eu ce valoare, chestii, trestii sigur ca iti va cere 150 de lei...
Mergi si tu la unul mai echilibrat nici cel mai nepriceput dar nici cel mai bun... Asa o sa dai cam 50-80 de lei happy

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Du-te pe la bunici si ai terminat funda?