| MeAndMe1000 a întrebat:

Pisica mea a fugit de acasa si imi fac griji pentru ea.Are doar cateva luni si in urma cu 2 zile a inceput sa-i curga sange din urechi. Aveam de gand sa o ducem la veterinar daca nu ii mai curgea, dar azi nu e de gasit! Nu stiu ce i s-ar fi putut intampla, incep sa cred ca un sobolan i-ar fi facut rau, pentru ca ea prindea des soareci. Ce credeti sa as putea sa fac ca sa o gasesc? Unde credeti ca ar putea fi? Credeti ca a murit?crying

2 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Sallut! In primul rand imi pare nespus de rau pentru tine! Depinde unde stai de exemplu daca stay la tara pisica nu cred ca a disparut doar se joaca si se face de negasit daca stay la bloc iar usile nu sunt deschise cele de la intrare(daca sunt deschise si a iesit daca nu stie strada nu stie sa se intoarca!)daca sunt inchise se ascunde prin vreun loc in care tu nu te gandesti sa te uiti caut-o bine daca stay la boc daca stay la tara nu s-a pierdut! si nu iti mai face griji pentru ea pentru ca pisicile sunt inteligente si chiar daca nu au pe pisica langa eiu de mici se descurca singuri! DSUCCES in gasirea ei!

| lucianal a răspuns:

Nu cred ca a murit dar de obicei pisicile se intorc inapoi acasa in cateva zile. Succes in gasirea ei!