| MeAndMe1000 a întrebat:

Pisica mea a mancat acum 2 zile un sobolan si de atunci ii curge sange din urechi. Ce credeti ca are?
P. S.:Cei din familie nu vor sa o duca la veterinar, spun ca daca ii vine ceasul, sa o lasam.

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Posibil ca sobolanul sa fi fost otravit, du-te la veterniar

| Daniel26 a răspuns:

Mergi maine la o farmacie veterinara si cere o parere acolo, iar daca poti, du-o la un medic veterinar cat de curand... altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wowwww! mancam sa stii:)) si cand am citit intrebarea am inchitit in sec + m-am inecat:))...scuze
parerea mea este sa o duci la veterinar;)
te pupic si succes:*

| MeAndMe1000 explică:

Nimeni nu vrea sa o ducem la veterinar.Dar mie imi e mila de ea si nu stiu cum sa o tratez.

| ioanaioana a răspuns:

Du-te la veterinar, poate ca sobolanul a avut o infectie sau o boala sau ceva de genu

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Scuza-ma ca iti jignesc familia. Dar sunt o hoarda de retardati mintal.
Daca tu esti bolnava, te-ar lasa asa pentru ca ti-a venit ceasul?

Hai sa nu fiu offtopic, exista 2 posibilitati. Sangele din urechi, posibil sa fie din cauza unei reacti la otrava. Cat despre reactia retardatilor de parinti din ziua de astazi, pot spune ca nu isi mai doresc animal in casa si din cauza asta raman cu ideea ca i-a venit ceasul... cum spun ei. desi "a suna ceasul" este corect. Sper sa le ticaie si lor ceasul in curand dupa fapta care au facut-o sau o vor face. Sanatate pisicii!