| 342 a întrebat:

Pisica mea, daca mananc ceva, ea vine repede cu botul in mancarea mea! Cum as putea sa o fac sa nu mai fie asa? As vrea cat mai multe raspunsuri ...de la cei cu o pisica ar fi perfect! Funda si la restul vot!

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

De fiecare data cand face asta tipa la ea, indeparteaza'o si asa o inveti sa nu mai faca asta.
App, ii dai destul de mancare? Tu unde mananci, pe jos sau la masa?

| PandaEm a răspuns:

Eu nu am o pisica dar am un cainehappy e cam tot la fel:d eu l-am obisnuit cu pedigree (ceea ce poti face si uh) si cand era curios sa vada ce mananc, ii dadeam sa guste ceva ce stiam ca nu-i placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu pisica, dai si ei sa guste e curioasa ce mananci.
Daca nu-i place pleaca daca ii place mai dai cate putin ca doar nu mori flamand de la o pisica

| 342 explică:

Mananc la masa, da se urca si pe masa si vine cu botul in mancare...

| htrhughtrugtugburegf7r a răspuns:

Cand vine la tine ii dai una peste botic si se va invata minte atunci la mine asa a fost