| Didy a întrebat:

Pisica mea este foarte trista in ultimul timp! Vomita mai mereu si se vede ca nu se simte bine! Are 7 ani! Am vorbit cu un doctor de animale si mi-a spus sa ii dau un medicament. Ce credeti ca i s-a intamplat? Raspundeti urgent!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E bolnava, cel mai probabil. Ar trebui sa o duci la un doctor sa vada exact ce probleme are. Daca ti-a sugerat un medicament, fa intocmai si urmareste-i evolutia. Daca nu i se amelioreaza conditia mai fa o vizita la doctor.

| Deea a răspuns:

Poate e bolnava... daca ai fost la doctor asteapta ca o sa isi revina ea

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mai bine mergi cu ea la doctor sa o consulte si sa ii faca niste analize.

| adi4ever a răspuns:

Posibil din cauza varstei sa se fi imbolnavit

| Fowls a răspuns:

Lol omg cica e trista. e bolnava in ***

| felix2007 a răspuns:

Ai vorbit cu un doctor? adica nu ai fost cu ea la cabinet? Nu ii da medicamente aiurea! Mergi la doctor, in mod sigur trebuiesc facute analize de urina si sange.Conteaza si ce fel de hrana ii dai.La 7 ani nu e batrana! A mea are 11 si inca alearga si se joaca. Mergi la doctor!(nu te uita la bani, nu costa mult). Si nu uita :ceea ce mancam noi, animalelor le face foarte foarte rau.Cu vaccinurile cum sta? Stai la curte sau la bloc? Sunt atat de multe detalii care conteaza...