| katakatalin1302 a întrebat:

Pisica mea nu mananca de 2 zile,nu bea apa,i-am dat eu putina apa cu seringa,nu isi face nevoile,sta intinsa dar nu doarme,nu poate sa mearga, ce sa-i fac? Ce a patit?(are 7 luni)

7 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Megi cu ea maine la veterinar...saracuta pisicuta nu o sa reziste mult asa sad

| katakatalin1302 explică (pentru Tinna666):

Cat ma costa un consult?

| Tinna666 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun..nu am fost niciodata pentru ca nu am animalut de companie.
Eu am vazut ca in spitalul nostru, exista si sectie de medicina veterinara..ma gandesc ca poate e urgenta si acolo, dar nu stiu sigur.
Oricum cred ca mai mult de 50 lei nu are cum sa fie o consultatie.

Răspuns utilizator avertizat
| nixyp a răspuns:

Am patit aceeasi chestii este posibil sa aiba viermi intestinali dar daca nu o duci la medic in maximum 7 zile, moare. mai ales ca e asa mica, evita sa ii dai lapte incerca granule

| Radu_Madalina_1999 a răspuns:

Probabil e are o poblema digestiva.Incearca sa ii dai apa si lapte cu seringa si mancare umeda si sa ajungi cu ea la veterinar(daca nu e deschis -lucru posibil zilele astea ia de la farmacia umana ceva laxativ si da-i, dar nu foarte mult.-asa am patit si eu cu pisica mea si i-am dat 2 zile cate 2 lingurite pe zi si si-a revenit)Sper ca ti-am fost de folos si ca se va face bine!