| Daria899 a întrebat:

Pisica mea nu mănânca şi sta doar întrun colţ, e aşa de 2 zile şi nu ştiu ce să fac. Aveţi nişte sfaturi pentru mine?

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Poate nu îi place Whiskas, poți îi alegi altceva! Dacă miorlaie din când in când atunci are o problema la stomac și doar un veterinar își poate da seama ce e!

| Cipi1212 a răspuns:

Poate este bătrână.

| Korkodeln a răspuns:

Daca nu mananca 2-3 zile uneori au o problema la stomac, dar nu devin apatice, e ceva acolo, mergi luni cu ea la veterinar, daca NU BEA de doua zile mergi IMEDIAT! cu ea la veterinar, pisicile in general stau prost cu rinichii si dupa 3 maximum 4 zile de nebaut moare.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Trebuiesc facute analize si vazut de ce nu mananca. Faptul ca nu vrea sa manance se intalneste mai in toate bolile, asadar trebuie identificata cauza ca sa stii cum tratezi efectul.

https://www.veterinarladomiciliu.ro/pisica-nu-mananca-ce-sa-fac/