| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea toata ziua a fost molesita, a stranutat, tusit si a mirosit urat. E grav? Trece? Sa o duc la veterinar maine?
Problema e ca are pui si nu as vrea sa-i imbolnaveasca, ca am inteles ca mor.

Daca ma duc la veterinar si doar ii spun simptomele, oare imi da un siropel, ceva?

2 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Sigur,du-o la veterinar, noi n-avem de unde să ştim ce are pisica ta, nu suntem doctori laughing. După ce o va vedea un vererinar, dacă este grav ăi va da un tratamnet dacă nu, îi va da ceva de luat pe moment. Succes!
FUNDĂ?

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu este de ajuns sa ii spui doar simptomele pentru a stii exact ce are pisica ta, veterinarul trebuie sa fie sigur ca sa stie ce tratament sa ii dea, deci trebuie dusa la un veterinar, poate este racita, sau poate are lipsa de anumite vitamine in organism, dar asta poate sa iti spuna doar veterinarul dupa ce consulta pisica ( ii i-a temperatura, o palpeaza sa vada daca nu are ceva cu stomacelul, ii verifica gingiile, ii verifica blana, greutatea)